! MÍŠA !

Rozhodl jsem se podpořit zápas s charitativním podtextem, který v rámci 19. kola Ženské basketbalové ligy pořádal tým Technic Brno. Fotografie ze zápasu naleznete na mých stránkách nebo na: http://bit.ly/ZapasProMisu

 

Zápas pro Míšu:

V neděli 4. 3. 2018 ve sportovní hale Morenda se hrál Zápas pro Míšu (http://bit.ly/Technic-ZapasProMisu). Technic Brno předal Míši šek v hodnotě 30 000 Kč. K podpoře se přidalo i hostující družstvo KP Brno, které věnovalo na konto pro nemocnou Míšu 10 000 Kč. Během zápasu probíhala i sbírka v hledišti. Od diváků se vybralo krásných 15 217 Kč. Technic Brno, společnost KONREO a KP Brno dohromady předali Míši 55 217 Kč!

Pokud budete chtít i vy pomoci někomu, kdo to opravdu potřebuje a zaslouží si to, máte tu možnost!   

Příběh od Míši si můžete přečíst zde:

Ahoj!

sem Míša, je mi 19 let. V únoru 2016 se mi otočil život vzhůru nohama. Musela jsem na operaci hlavy, která se nezdařila. Ležela jsem skoro tři měsíce v nemocnici, z toho několik dní v kómatu. Bojovala jsem o život. Přišla jsem o veškeré svalstvo a zůstala nehybně na lůžku. Pak jsem ještě musela podstoupit jednu operaci hlavy, nevstřebával se mi mozkomíšní mok – hydrocefalus. Později jsem byla převezena do odborné rehabilitační léčebny v Košumberku, kde jsem strávila necelých osm měsíců.  Zde jsem se začala postupně rozhýbávat a zotavovat. Ruce se mi částečně zlepšily. Pohybuji se na invalidním vozíku, ale už dokážu ujít pár metrů s berlemi, s dopomocí druhé osoby.

Bohužel mám nefunkční močový měchýř a tlusté střevo a přišla jsem o zrak na levém o oku.

V září jsem po 1,5 roce začala opět chodit do školy. Je to hodně náročné, škola není bezbariérová, ale nic jiného mi nezbývá než to zvládnout. Celý leden 2018 jsem strávila v Sanatoriu Klimkovice. Nadstandartní rehabilitaci nad rámec pojišťovny jsme zaplatily z transparentního účtu. Ale stálo to za to! Ráda bych si to za půl roku zopakovala. Pravidelně jezdím i na hipoterapie, které nejsou úplně nejlevnější.

Vždy jsem ráda sportovala – gymnastiku, street dance, basketbal, florbal, zimní sporty, kolo a další. Vše mi moc chybí. Ráda bych si teď pořídila elektro-trojkolku. Jsem tělem i duší bojovník, tak se jen tak lehce nevzdám! Chci zase normálně chodit!

Moc vám děkuji za každý váš příspěvek na transparentní účet u SBERBANK: 3211539472/6800

Michaela Rašovská